„ASSESS AFTER HAVING ASSESSED YOURSELF“ (“Vertink, kai įsivertini”)

Lankstinukas

Projekto „Vertink, kai įsivertini“ mokytojų susitikimas Estijoje

Sausio pabaigoje grupė Vilkijos gimnazijos mokytojų lankėsi Estijos Rakvere gimnazijoje. Tai jau antrasis projekto „Vertink, kai įsivertini“ mokytojų susitikimas. Projektas vykdomas pagal programą Nord + Junior. Pirmasis susitikimas vyko Lietuvoje, mūsų gimnazijoje spalio mėnesį.
 
Estijos Rakvere gimnazijos mokytojų komanda parengė projekto susitikimo programą, kuri vyko jų mokykloje. Projekto dalyvius pasitiko naujai sukurtas projekto logotipas. Rakvere gimnazijoje dalyvavome Abėcėlės šventėje, edukacinėje muzikos pamokoje su žymia Estijos dainininke, šokių pertraukoje ir robotikos pamokose 1-4 klasėse. Šias pamokas veda mokytojai su robotikos specialistų pagalba. Domėjomės pozityvaus vertinimo ir mikroklimato kūrimo patirtimi šioje mokykloje, lankėmės klasėse ir kalbėjomės su įvairių dalykų mokytojais ir mokiniais apie vertinimo ir įsivertinimo metodus. Mokyklos direktorė Kadi Krusma parengė išsamų pristatymą, kaip jų mokykloje organizuojamas vertinimas ir įsivertinimas, kokie metodai naudojami,kaip gaunamas grįžtamasis ryšys, kaip bendradarbiaujama su tėvais,kaip (įsi)vertinimas panaudojamas gimnazijos veiklos planavimui.
 
Susitikimui buvo parengta plati edukacinė – kultūrinė programa: užsiėmimai medžio amatų dirbtuvėse, Rakvere miesto teatro užkulisiuose, Talino televizijos bokšte, Tartu mieste esančiame Estijos nacionaliniame muziejuje.
 
Estijos Rakvere gimnazijos patirtis mūsų gimnazijos mokytojams bus pristatyta vasario 13 dieną.
 
Trečiasis projekto vizitas vyks kovo mėnesį Grenlandijoje.

Mokytojų vizitas Estijoje

Projekto “Vertink, kai įsivertini” dalyviai Rakvere gimnazijoje. 

Trijų šalių (Grenlandija, Estija, Lietuva) 2019-2020 metų projektas

Gimnazijoje svečiavosi mokytojai iš Grenlandijos ir Estijos

Spalio 18-22 dienomis gimnazija sulaukė svečių iš tolimosios Grenlandijos ir Estijos. Jie atvyko ne tik pasveikinti gimnazijos bendruomenės su 100 metų jubiliejumi, bet ir dalinosi patirtimi su mūsų gimnazijos mokytojais pagal numatytas tarptautinių mokytojų mainų projekto “Vertink, kai įsivertini” veiklas. Šį projektą finansuoja Nord plius Junior programa, projekto koordinatorė yra mūsų gimnazijos mokytoja Irena Valatkevičienė, jai talkina anglų kalbos mokytoja Jolita Jankauskaitė.
 
Projekto svečiai dalyvavo gimnazijos 100-mečio iškilmėse, stebėjo atminimo akmens atidengimo ceremoniją, klausėsi koncerto ir nuoširdžiai pasveikino visus susirinkusius su švente. Mokytojų komandas iš Grenlandijos ir Estijos priėmė direktorius Antanas Švedas. Jis pristatė Lietuvos švietimo sistemą, direktoriaus pavaduotoja Aurelija Chamrovski supažindino su Vilkijos gimnazijos vertinimo tvarka, mokinio individualios pažangos fiksavimo sistema. Projekto dalyviai aptarė projekto tikslus ir numatytas veiklas, lankėsi pamokose. Mokytoja  Irena Valatkevičienė dalinosi vertinimo(si) patirtimi matematikos pamokose, mokytoja Jūratė Chomskienė – anglų kalbos pamokose. Svečiai apsilankė ir matematikos pamokoje 4a klasėje (mokytoja Daiva Jančiuvienė). Svečiai iš užsienio bibliotekoje pristatė savo šalis, bendravo ir su mokinių tarybos nariais, valgykloje susipažino su mokinių maitinimo sistema. Kadangi Estijos Rakvere gimnazijos mokytojai jau antrą kartą vykdo projektą su mūsų gimnazija, buvo aptarta ir praėjusio projekto “Dalinkis ir tobulėk” patirtis, pasikeista projekto produktais. Svečiai dovanojo mums gražų projekto veiklų albumą, o mes – mokinių darbų kalendorių “Mūsų Vilkija”.
 
Projekto partneriams buvo parengta ir plati edukacinė bei kultūrinė programa. Svečiai lankėsi Vilkijos A. ir J. Juškų muziejuje, Perkūno namuose Kaune, dalyvavo duonos kepimo edukacinėje programoje Anykščių Arklio muziejuje. Molėtuose aplankėme Etnokosmologijos muziejų. Paskutinė projekto diena buvo skirta pažinčiai su Vilniumi ir Lietuvos istorija. Svečiai lankėsi Valdovų rūmuose, susipažino Vilniaus senamiesčiu, grožėjosi Trakų pilies vaizdais.
 
Projekto dalyviai aptarė pirmąjį vizitą, numatė namų užduotis,susitarė dėl tolimesnių veiklų  ir kito vizito Estijoje.
 
Direktoriaus pavaduotoja Asta Mačiulienė

 

Pamokų laikas

Pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis
1 pamoka 8:00 - 8:45
2 pamoka 8:55 - 9:40
3 pamoka 9.50 – 10.35
4 pamoka 10.55 – 11.40
5 pamoka 12.00 – 12.45
6 pamoka 13.00 – 13.45
7 pamoka 13.55 – 14.40
8 pamoka 14.45 – 15.30
Penktadienis
Klasės valandėlė 8.00 – 8.30
1 pamoka 8.40 – 9.25
2 pamoka 9.35 – 10.20
3 pamoka 10.30 – 11.15
4 pamoka 11.35 – 12.20
5 pamoka 12.40 – 13.25
6 pamoka 13.40 – 14.25
7 pamoka 14.35 – 15.20
Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content