
Birželio 8 dieną 5–II gimnazijos klasių mokiniai leidosi į edukacinius žygius po Vilkiją ir jos apylinkes. Penktokai susipažino su mažąja Vilkijos architektūra, vyresnieji – su gamtos ir istoriniais paminklais. Šeštokai keliavo Vilkijos kalvagūbriu, septintokai – ekologiniu-botaniniu taku, o aštuntokai įveikė maršrutą „Vilkija – mažoji Šveicarija“. I ir II gimnazijos klasių...







