Sveikiname ir didžiuojamės!

5b klasės mokinė Rimantė Žičkutė Kauno rajono 5-8 klasių mokinių Prano Mašioto matematikos olimpiadoje laimėjo II vietą. Sveikiname! Dėkojame matematikos mokytojai Rasai Ragaliauskei, parengusiai mokinę šiai olimpiadai.

4a klasės mokinys Augustas Šatas Kauno rajono 3-4 klasių mokinių matematikos olimpiadoje laimėjo I vietą, Kauno rajono 4 klasių mokinių pasaulio pažinimo olimpiadoje laimėjo II vietą. Sveikiname! Dėkojame mokytojai Daivai Jančiuvienei, parengusiai Augustą šioms olimpiadoms.

4a klasės mokinys Gustas Juozulynas tarptautinės olimpiados KINGS LYGA lietuvių kalbos ir anglų kalbos konkursuose laimėjo aukso medalius. Sveikiname! Dėkojame mokytojoms Daivai Jančiuvienei ir Jolantai Markevičienei, parengusioms Gustą šiai olimpiadai.

4a klasės mokinys Augustas Šatas tarptautiniame matematikos konkurse ,,PANGEA 2024″ laimėjo 3 vietą. Sveikiname! Dėkojame mokytojai Daivai Jančiuvienei, parengusiai Augustą šiam konkursui.

Sveikiname mūsų mokytoją, poetę, literatūros kritikę, filosofijos mokslų daktarę Ievą Rudžianskaitę, kuriai įteikta 25-oji kauniečių rašytojų Vieno lito literatūrinė premija. Plačiau skaitykite: https://kaunas.kasvyksta.lt

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos dailyraščio konkurse „Lietuvos metai“, skirto klasiko Kristijono Donelaičio 310-osioms gimimo metinėms bei Lietuvių kalbos dienoms paminėti, 4a klasės mokinė Ieva Danylaitė 3-4 klasių mokinių grupėje laimėjo I vietą. Sveikiname! Dėkojame mokytojai Daivai Jančiuvienei, parengusiai Ievą šiam konkursui.

Sveikiname IV kl. mokinę Akvilę Runaitę, laimėjusią I vietą, 8a kl. mokinį Andrių Sakalauską, laimėjusį II vietą ir 7b kl. mokinę Andrėją Sakavičiūtę, laimėjusią III vietą Kauno rajono mokinių technologijų olimpiadoje. Dėkojame mokytojai Editai Ūsaitienei, parengusiai mokinius šiai olimpiadai.

Kauno rajono antrų klasių mokinių dailiojo rašymo ir iliustracijos konkurse, skirtame dainų šventės Kad giria žaliuotų 100-osioms metinėms paminėti, 2a klasės mokinei Radvilei Šataitei skirta nominacija už nuotaikos perteikimą piešinyje. Sveikiname! Dėkojame mokytojai Ritai Arbačauskienei, parengusiai Radvilę šiam konkursui.

Kauno rajono pradinių klasių mokinių šaškių varžybose mūsų gimnazijos komanda laimėjo II vietą. Sveikiname! Dėkojame mokytojai Dainai Zalanskienei, treniravusiai jaunuosius šaškininkus.

Kauno rajono gimnazijų šaškių varžybose mūsų gimnazijos komanda laimėjo II vietą. Sveikiname! Dėkojame mokytojui Egidijui Bružui, treniravusiam jaunuosius šaškininkus.

Gustė Alionytė (1b)  dalyvavo respublikiniame 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Žiemos džiaugsmai“ ir 1 klasės mokinių grupėje užėmė II vietą. Sveikiname Gustę ir didžiuojamės! Dėkojame mokytojai Auksei Zumarienei, parengusiai Gustę šiam konkursui.

Sausio 30 dieną Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje buvo pagerbti Kauno rajoną garsinantys sportininkai – pasaulio ir Europos čempionai, šalies bei tarptautinių turnyrų prizininkai, jų treneriai.

Sveikiname Gabiją Malakauskaitę, Liuciją Fedorčak, Emiliją Šliuževičiūtę, Rūtą Petrauskaitę, Ugnę Jaglinskaitę, Gabiją Diškevičiūtę ir jų futbolo trenerius Oleh ir Ernestą Fedorchak.

Sveikiname Lietuvos mokyklų vaikinų futsal žaidynių „Mr Golas“ nugalėtojus – Vilkijos gimnazijos vaikinų komandą: Emilį Junevičių, Airidą Runą, Eriką Žiogą, Paulių Gešventą, Igną Šleinių, Jokūbą Pečiulį, Gabrielių Malakauską, Mykhailo Steshyn, Beną Alekną ir jų trenerius Oleh ir Ernestą Fedorchak.

Džiaugiamės Lietuvos čempionais!

Lietuvos mokyklų vaikinų FUTSAL žaidynių „MRGOLAS“ u14 regiono finale 2024 puikiai  pasirodė Vilkijos gimanazijos berniukų futbolo komanda! Iškovota I-a vieta! Sveikiname! Dėkojame treneriui Oleh Fedorchak, treniravusiam šiuos berniukus.

Kauno rajono bendruomenės pareigūnų organizuotame protmūšyje „Būkime pilietiški ir saugūs“ mūsų gimnazijos II a kl. mokinių komanda: Kamilė, Ugnė, Viltė, Matas ir Žygimantas puikiai rungėsi atsakinėdami į klausimus ir laimėjo III vietą. Sveikiname!

Respublikiniame 1-4 klasių mokinių šokių konkurse-festivalyje „Šokių šėlsmas 2023“ 4a klasės mokiniai iškovojo II vietą. Sveikiname! Dėkojame mokytojai Kristinai Raišytei, parengusiai mokinius šiam konkursui.

Sveikiname Vilkijos gimnazijos rinktinę, iškovojusią III vietą Kauno rajono gimnazijų svarsčių kilnojimo varžybose. Dėkojame mokytojui Egidijui Bružui, treniravusiam šios rinktinės sportininkus.

Šiais metais Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo stipendija įteikta mūsų gimnazijos mokinei Danielei Nekrošiūtei. Danielė tarptautinių ir respublikinių vokalo konkursų nugalėtoja bei prizininkė, 2023 m. Vilkijos gimnazijos talentų konkurso  I-os vietos laimėtoja. Sveikiname Danielę!

Kauno rajono ilgalaikio projekto „Atidaus skaitymo įgūdžių lavinimo pradiniame ugdyme“ 2-4 klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkurse Austėja Šleiniūtė (3b) tapo laureate. Sveikiname!

Kauno rajono ilgalaikio projekto „Atidaus skaitymo įgūdžių lavinimo pradiniame ugdyme dirbtuvės taikant IKT įrankius“ 3-4 klasių mokinių skaitymo konkurse „Kas aš toks“ Austėja Šleiniūtė (3b) 3 klasių mokinių grupėje laimėjo III vietą, Austėja Janulevičiūtė (4a) 4 klasių mokinių grupėje laimėjo taip pat III vietą. Sveikiname! Dėkojame mokytojoms Dainai Zalanskienei ir Daivai Jančiuvienei, parengusioms mokines šiam konkursui.

Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos organizuotame šviečiamosios gyvulininkystės programos žinių bei kūrybinių darbų konkurse „Gyvulininkystė ir MES“ pradinio ugdymo mokinių grupėje Vilkijos gimnazijos 2a ir 2b klasių mokiniai užėmė I vietą. Sveikiname! Dėkojame mokytojai Ritai Arbačauskienei, parengusiai mokinius šiam konkursui.

Kauno rajono 3–4 klasių mokinių konkurse „Įdomioji matematika“ Augustas Šatas (4a) 4 klasių grupėje laimėjo I vietą. Sveikiname! Dėkojame mokytojai Daivai Jančiuvienei, parengusiai Augustą šiam konkursui.

Kauno rajono gimnazijų/progimnazijų mokinių sporto žaidynių merginų gim. 2009 m. ir jaunesnių finalinėse futbolo 5×5 varžybose merginų komanda užėmė II vietą. Sveikiname! Dėkojame treneriui Oleh Fedorchak, treniravusiam šias merginas.

Sveikiname Rugilę Lukšytę (8a) Kauno rajono 5-8 klasių mokinių anglų kalbos konkurse Spelling Bee laimėjusią II vietą 7-8 klasių grupėje! Dėkojame anglų kalbos mokytojai Jolantai Markevičienei, parengusiai Rugilę šiam konkursui.

Futbolo turnyre „Futbolas visiems“ Vilkijos gimnazijos berniukai užėmė garbingą II vietą. Sveikiname!

Kauno teritorinių ligonių kasų organizuotame piešinių konkurse „Atvirutė širdžiai“ Gabrielė Navajauskaitė laimėjo II vietą. Sveikiname!

Kauno rajono kroso varžybose Rūta Petrauskaitė (IIb) – iškovojo III vietą, Nedas Malakauskas (III kl.) – III vietą. Sveikiname! Dėkojame mokytojai Rasai Matuliauskaitei, parengusiai mokinius šioms varžyboms.