Sveikiname ir didžiuojamės!

4a klasės mokinę Vytenę Jokubauskaitę, Kauno r. pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „Mane augina žodžiai 2023“ užėmusią II vietą. Dėkojame mokytojai Gražinai Pužauskienei, parengusiai Vytenę šiam konkursui.

4a klasės mergaites, Kauno rajono 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse iš antrinių žaliavų „Eko mada“ pristačiusias darbą „Pavasario nuotaka“ ir laimėjusias I vietą. Dėkojame mokytojai Gražinai Pužauskienei, parengusiai mokines šiam konkursui.

Vilkijos gimnazijos sportininkus, Kauno rajono lengvosios atletikos varžybose iškovojusius III komandinę vietą. Asmeninėje įskaitoje – 1 aukso, 3 sidabro, 4 bronzos medaliai. Dėkojame mokytojams Rasai Matuliauskaitei ir Egidijui Bružui, parengusiems mokinius šioms varžyboms.

7a klasės komandą „LITO TEAM“ laimėjusią jaunųjų inžinierių konkurse „Steam team 2023“ II vietą! Dėkojame mokytojoms Aurelijai Chamrovski ir Mildai Gulbinienei, parengusioms mokinius šiam konkursui.

Respublikiniame vaikų ir mokinių šokių konkurse-festivalyje „Šokio fiesta 2023“ 3a klasės mokiniai laimėjo I vietą. Sveikiname šokėjus! Dėkojame vadovei Kristinai Raišytei, parengusiai mokinius šiam konkursui.

5-6 klasių mokinių komanda dalyvavo Kauno rajono muzikos viktorinoje „Muzikinė pavasario puokštė“ ir laimėjo II vietą. Sveikiname! Dėkojame mokytojai Ligitai Ščiukienei, parengusiai mokinius šiai viktorinai.

Kauno rajono 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiadoje 5b klasės mokinys Kristupas Kirklys laimėjo II vietą. Sveikiname Kristupą! Dėkojame mokytojai Svetlanai Savickienei, parengusiai Kristupą šiai olimpiadai.

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykusios parodos „ADVENTUR 2023“ metu įvyko 8-asis geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. 7 klasių grupėje mūsų gimnazijos 7a klasės mokinys Jokūbas Pečiulis užėmė III vietą. Sveikiname Jokūbą! Dėkojame mokytojai Laimai Dabulskienei, parengusiai Jokūbą šiam konkursui.

IIb klasės mokinę Orintą Leskauskaitę (vokiečių kalba 9-10 kl.) ir III klasės mokinę Rugilę Karaliūtę (anglų kalba 11-12 kl.) Kauno rajono E. Pundzevičiaus vertimų konkurse laimėjusias I-ąsias vietas. Dėkojame mokinėms pasirengti padėjusioms vokiečių kalbos mokytojai Astai Mačiulienei ir anglų kalbos mokytojai Jolitai Jankauskaitei.

5a klasės mokinį Tadą Mikalauską ir 7a klasės mokinį Igną Šleinių Kauno rajono 5-8 klasių mokinių Prano Mašioto matematikos olimpiadoje laimėjusius trečiąsias vietas. Dėkojame mokytojai Danutei Reizgienei, parengusiai mokinius šiai olimpiadai.

Kauno rajono moksleivių šaškių varžybose mūsų gimnazijos komanda: Ignas Šleinius, Jokūbas Pečiulis, Arnas Stanislovaitis, Nida Kalinauskaitė iškovojo I vietą!!!

Jūs šaunuoliai! Džiaugiamės, didžiuojamės ir linkime sėkmės tolimesnėse varžybose!

Teisinių žinių konkurse „TEMIDĖ – 2023“ III vietą iškovojusius Vilkijos gimnazijos IIb klasės mokinius Liuciją Fedorčak, Ernestą Kunciūtę, Roką Babilių, Luką Urbonavičių ir Augustą Vaitkų.

Kauno rajono 8-11 kl. mokinių fizikos čempionate „Makaronų tiltai“ I vietą užėmė komanda pavadinimu „Kauno Tiltas“, kurią sudarė IIb klasės mokiniai Erikas Ivanovas, Armandas Grybauskas, Matas Janutis, Deividas Zaikauskas. II vietą užėmė komanda pavadinimu „Kauno Kelias“, kurią sudarė III klasės mokiniai Jonas Kšanauskas, Justas Ausmanas, Aleksandras Pazikas, Marijus Živatkauskas.            Sveikiname nugalėtojus! Dėkojame mokytojai Mildai Gulbinienei, parengusiai mokinius šiam čempionatui.

Armantą Kučinską (1), užėmusį I vietą ir Ievą Danylaitę (3a), užėmusią III vietą Kauno rajono  švietimo įstaigų mokinių bei suaugusiųjų dailyraščio konkurse „Myliu Lietuvą!“, skirtame poeto Martyno Vainilaičio  90-osioms gimimo metinėms bei Lietuvių kalbos dienoms paminėti. Dėkojame mokytojoms Ritai Arbačauskienei ir Daivai Jančiuvienei, parengusioms Armantą bei Ievą šiam konkursui.

Ernestą Kunciūtę (IIb), Kauno rajono mokinių technologijų olimpiadoje „Kūrybos virusas 2023 m.“ laimėjusią III vietą. Dėkojame mokytojai Editai Ūsaitienei, parengusiai Ernestą šiai olimpiadai.

Vytenę Jokubauskaitę (4a), respublikiniame 1 – 4 klasių mokinių eilėraščių  kūrybos konkurse ,,Balta balta žiemužė“, laimėjusią II vietą. Dėkojame mokytojai Gražinai Pužauskienei, parengusiai Vytenę šiam konkursui.

Rugilę Karaliūtę (III), laimėjusią II vietą Kauno rajono mokinių matematikos olimpiadoje. Dėkojame matematikos mokytojai Danutei Reizgienei, parengusiai Rugilę šiai olimpiadai.


Rugilę Karaliūtę (III), laimėjusią III vietą Kauno rajono mokinių chemijos olimpiadoje. Dėkojame chemijos mokytojai Janei Jasinskienei, parengusiai Rugilę šiai olimpiadai.


Rugilę Karaliūtę (III), laimėjusią III vietą Kauno rajono mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje. Dėkojame lietuvių kalbos mokytojai Rūtai Vasiliauskienei, parengusiai Rugilę šiai olimpiadai.


rptnb

Nojų Tumelionį (IVb), laimėjusį III vietą Kauno rajono mokinių fizikos olimpiadoje. Dėkojame fizikos mokytojai Mildai Gulbinienei, parengusiai Nojų šiai olimpiadai.

Vilkijos gimnazijos moksleivės 2022/2023 m. m. Kauno rajono gimnazijų/progimnazijų mokinių sporto žaidynių futbolo 5×5 varžybų čempionės! Sveikinimai paruošusiems treneriams Oleh ir Ernestui Fedorčak.

Gustas Juozulynas (3a) KINGS LYGA lietuvių kalbos konkurse laimėjo aukso medalį. Sveikiname Gustą ir jo mokytoją Daivą Jančiuvienę.

Sausio 21 dieną Taline vykusiose „ALFA 2023“ (concept2 treniruoklių) varžybose 8a klasės mokinė Emilija Gricevičiūtė su savo keturvietės merginų komandos dalyvėmis iškovojo sidabro medalius. Sveikiname!

Pamokų laikas

Pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis
1 pamoka 8:00 - 8:45
2 pamoka 8:55 - 9:40
3 pamoka 9.50 – 10.35
4 pamoka 10.55 – 11.40
5 pamoka 12.00 – 12.45
6 pamoka 13.00 – 13.45
7 pamoka 13.55 – 14.40
8 pamoka 14.45 – 15.30
Penktadienis
Klasės valandėlė 8.00 – 8.30
1 pamoka 8.40 – 9.25
2 pamoka 9.35 – 10.20
3 pamoka 10.30 – 11.15
4 pamoka 11.35 – 12.20
5 pamoka 12.40 – 13.25
6 pamoka 13.40 – 14.25
7 pamoka 14.35 – 15.20
Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content