Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos organizuotas konkursas „Mano pasaulio vaizdai“
Nojus Padelskas – laureato diplomas ir padėka už indėlį į moksleivių kūrybos knygą „Kelionė su laiku“

Mokytoja Milda Gulbinienė

Kauno rajono mokinių lietuvių kalbos olimpiada
Rugilė Karaliūtė (III) – III vieta
Mokytoja Rūta Vasiliauskienė

Respublikinis 1-4 klasių mokinių eilėraščių konkursas „Balta balta žiemužė”            Vytenė Jokubauskaitė (4a) – II vieta                                                                      Mokytoja Gražina Pužauskienė

Kauno rajono mokinių technologijų olimpiada „Kūrybos virusas 2023 m.“          Ernesta Kunciūtė (IIb) – III vieta                                                                      Mokytoja Edita Ūsaitienė

Kauno rajono  švietimo įstaigų mokinių bei suaugusiųjų dailyraščio konkursas „Myliu Lietuvą!“, skirtas poeto Martyno Vainilaičio  90-osioms gimimo metinėms bei Lietuvių kalbos dienoms paminėti. Armantas Kučinskas (1) – I vieta. Mokytoja Rita Arbačauskienė. Ieva Danylaitė (3a) – III vieta. Mokytoja Daiva Jančiuvienė.

Kauno rajono 8-11 kl. mokinių fizikos čempionatas „Makaronų tiltai“. Komanda „Kauno Tiltas“ (Erikas Ivanovas, Armandas Grybauskas, Matas Janutis, Deividas Zaikauskas (IIb)) – I vieta. Komanda „Kauno Kelias“ (Jonas Kšanauskas, Justas Ausmanas, Aleksandras Pazikas, Marijus Živatkauskas(III)) – II vieta. Mokytoja Milda Gulbinienė.

Kauno rajono 5-8 klasių mokinių Prano Mašioto matematikos olimpiada. Tadas Mikalauskas (5a) – III vieta. Ignas Šleinius (7a) – III vieta. Mokytoja Danutė Reizgienė.

Kauno rajono moksleivių šaškių varžybos. Gimnazijos komanda: Ignas Šleinius, Jokūbas Pečiulis, Arnas Stanislovaitis, Nida Kalinauskaitė – I vieta. Mokinius treniravo mokytoja Rasa Kaminskienė.

Kauno rajono E. Pundzevičiaus vertimų konkursas. Orinta Leskauskaitė (IIb) (vokiečių kalba 9-10 kl.) – I vieta. Mokytoja Asta Mačiulienė.  Rugilė Karaliūtė (III) (anglų kalba 11-12 kl.) – I vieta. Mokytoja Jolita Jankauskaitė.

Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykusios parodos ,,ADVENTUR 2023“ metu įvyko 8-asis geografijos žinių konkursas ,,Pažink Lietuvą ir pasaulį“. 7 klasių grupėje mūsų gimnazijos 7a klasės mokinys Jokūbas Pečiulis užėmė III vietą. Mokytoja Laima Dabulskienė.

Kauno rajono 5-8 klasių mokinių biologijos olimpiadoje  5b klasės mokinys Kristupas Kirklys užėmė II vietą. Mokytoja Svetlana Savickienė.

5-6 klasių mokinių komanda dalyvavo Kauno rajono muzikos viktorinoje „Muzikinė pavasario puokštė“ ir laimėjo II vietą. Mokytoja Ligita Ščiukienė.

Respublikiniame vaikų ir mokinių šokių konkurse-festivalyje „Šokio fiesta 2023“ 3a klasės mokiniai laimėjo I vietą. Vadovė Kristina Raišytė.

7a klasės mokinių komanda „LITO TEAM“ jaunųjų inžinierių konkurse „Steam team 2023“ laimėjo II vietą. Mokytojos Aurelija Chamrovsi ir Milda Gulbinienė.

Vilkijos gimnazijos sportininkai Kauno rajono lengvosios atletikos varžybose iškovojo III komandinę vietą. Asmeninėje įskaitoje – 1 aukso, 3 sidabro, 4 bronzos medaliai. Mokytojai Rasa Matuliauskaitė ir Egidijus Bružas.

Eko mada – tai kūrybinių darbų konkursas iš antrinių žaliavų, kuris vyko Kauno rajono 1-4 klasių mokiniams. Grupė 4a klasės mergaičių konkursui pristatė darbą „Pavasario nuotaka“ ir laimėjo I vietą. Mokytoja Gražina Pužauskienė.

4a klasės mokinė Vytenė Jokubauskaitė Kauno r. pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „Mane augina žodžiai 2023“ užėmė II vietą. Mokytoja Gražina Pužauskienė.

3b klasės mokinys Dominykas Rimkus „Atliekų kultūros“ egzamine 1 – 4 klasių kategorijoje laimėjo I vietą.

3a klasės mokinių komanda pateko į VŠĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūros kartu su Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija organizuotos viktorinos „Mažiau – tvariau! Arčiau – sveikiau!” nugalėtojų dešimtuką ir buvo apdovanota I laipsnio diplomu bei prizais. Mokytoja Daiva Jančiuvienė

1klasės mokinė Radvilė Šataitė tapo respublikinio pradinių klasių mokinių piešinių konkurso „Fantastinis gyvūnas“ III vietos laimėtoja (1-ų klasių mokinių amžiaus grupėje). Mokytoja Rita Arbačauskienė.

Respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Fizikos bandymai aplink mus“ 11 klasių PPT sekcijoje Jonas Kšanauskas (III) užėmė II vietą. Mokinį parengė fizikos mokytoja Milda Gulbinienė.