Vilkijos gimnazijos teatras „Vizija”

Vilkijos gimnazija gali didžiuotis , turinti seniausią Kauno rajone  mėgėjų teatrą „Vizija“.  1984- aisiais metais Vilkijos P. Cvirkos vidurinėje mokykloje pakviečia vaikus dramos būrelis. Po metų – kitų tai jau žymiai gausesnė teatro studija „Svajoklis“, kuris išauga į tris amžiaus grupes jungiantį mokyklos teatrą „Vizija“. 1999- aisiais „Vizija“ tapo Lietuvos mėgėjų teatro sąjungos nare.  Mėgėjų teatras „Vizija“ garsino Kauno rajono ir Vilkijos vardą keturiose Respublikinėse Dainų šventėse. Gimnazijos scena išugdė ne vieną talentingą , puikų žmogų, pasirinktos profesijos – nebūtinai aktoriaus – žymūną: Eimutį Kvoščiauską, a.a. Audrių Dubinką, Mantą Bartuševičių, Daumantą Jatautą, Ingridą Jarušaitytę, Vaidą, Bartkutę, Gintarę Vaitkevičiūtę – Kazakevičienę, Arūnę Dulskytę – Rimienę, Tomą Arlauskaitę, Liną Ivanauską, Agnę Sadauskaitę ir kt. Beje, Arūnė, Toma, Linas, Daumantas raiškiojo žodžio meistrai, rajoninių ir respublikinių meninio skaitymo konkursų laureatai. Teatro artistai – gimnazijos, Vilkijos miesto, Kauno rajono švenčių vedėjai.

Pandemijos metu buvo sukurta apie dvidešimt video, kuriuos galima rasti joutube kanale „Vilkijos mėgėjų teatras „Vizija“. Teatro gyvenimą galima peržvelgti atviroje facebook grupėje „Vilkijos mėgėjų teatras „Vizija“.

Nuo 2001- ųjų metų vyksta vasaros kūrybinės – edukacinės- turistinės stovyklos „Saulėgrąža“ ir „Pupa“. Įdomūs ir  prasmingi kūrybiniai savaitgaliai „Saulėgrįža“, „Šiurpės“, „Tylioji Advento naktis“. Gimnazijos teatre didelis dėmesys skiriamas bendravimui, saviraiškos būdų ieškojimui, vidinei laisvei ugdyti ir tolerancijos skatinimui. Gimnazijos scenoje sukurta 60 – dešimt spektaklių, paruošti renginių vedėjai.

2022 metų apžvalga

2022 metais vyko vasaros kūrybinės- edukacinės stovyklos „Pupa-22“ ir „Saulėgrąža-22“, kuriose tradiciškai puikiai derėjo aktyvus poilsis ir įdomi pažintinė veikla, susitikimai su įdomiais žmonėmis. Stovyklose svečiavosi buvęs grupės „Thundertale“ narys, dabar studijos „Pradžia pati“ įkūrėjas Jonas Chockevičius, žymus Ukrainos perkusininkas Oleksy  Gmyria. Įdomios ir turiningos išvykos Į Trakus, Obelynę, Gyvūnų prieglauda „Lesė“, Marvelės žirgyną, edukacija „Keturios stichijos“ ir t.t. Gero šėlo ir smagios kūrybos metas- kūrybiniai savaitgaliai: „Saulėgrįža“, „Šiurpės“, „Tylioji Advento naktis“. 2022- aisiais metais teatras parodė etiudą „Draugystė“ anglų kalba tarptautinio gimnazijos projekto užbaigime. Kovo mėnesį, Tarptautinės teatro dienos belaukiant, buvo vaidinami etiudų spektakliai 1- 4 ir 5- 8 klasių mokiniams. Birželio mėnesį gimnazijos teatras nusifilmavo LRT laidoje apie Vilkiją. Filmavimo metu laukė malonus siurprizas- susitikimas su dabar jau ir už Lietuvos ribų žinomu teatro ir kino aktoriumi Eimučiu Kvoščiausku. Labai laukiamos išradingos kūrybinės dirbtuvės su teatrologe Gintare Vaitkevičiūte – Kazakevičiene, teologijos licenziatu Virginijumi Štilpa. Smagus bendravimas, rimti, o dažniausiai šmaikštūs, etiudai gimnazijos teatro šventiška kasdienybė.

Vilkijos gimnazijos teatro režisierė ir įkūrėja teatro mokytoja metodininkė Irena Štilpaitė – Luna Arielė

Pamokų laikas

Pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis
1 pamoka 8:00 - 8:45
2 pamoka 8:55 - 9:40
3 pamoka 9.50 – 10.35
4 pamoka 10.55 – 11.40
5 pamoka 12.00 – 12.45
6 pamoka 13.00 – 13.45
7 pamoka 13.55 – 14.40
8 pamoka 14.45 – 15.30
Penktadienis
Klasės valandėlė 8.00 – 8.30
1 pamoka 8.40 – 9.25
2 pamoka 9.35 – 10.20
3 pamoka 10.30 – 11.15
4 pamoka 11.35 – 12.20
5 pamoka 12.40 – 13.25
6 pamoka 13.40 – 14.25
7 pamoka 14.35 – 15.20
Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content