Vilkijos gimnazijos mokiniai – tarptautinio futbolo turnyro čempionai!

Gegužės 7 dieną Vilkijos gimnazijos futbolo aikštėje vyko tradicinis turnyras „Futbolas visiems“, kuris šiemet tapo tarptautiniu – sulaukėme svečių iš Vokietijos – „Regens-Wagner-Berufsschule Schrobenhausen“.

Vilkijos gimnazijos mokiniai iškovojo pirmąją vietą!

Turnyre dalyvavo net 10 komandų iš įvairių bendruomenių, ugdymo įstaigų ir futbolo organizacijų. Nepaisant lietingo ir vėjuoto oro, aikštėje netrūko šypsenų, emocijų, palaikymo ir tikro futbolo džiaugsmo.

Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content