Gegužės 7 dieną Vilkijos gimnazijos futbolo aikštėje vyko tradicinis turnyras „Futbolas visiems“, kuris šiemet tapo tarptautiniu – sulaukėme svečių iš Vokietijos – „Regens-Wagner-Berufsschule Schrobenhausen“.
Vilkijos gimnazijos mokiniai iškovojo pirmąją vietą!
Turnyre dalyvavo net 10 komandų iš įvairių bendruomenių, ugdymo įstaigų ir futbolo organizacijų. Nepaisant lietingo ir vėjuoto oro, aikštėje netrūko šypsenų, emocijų, palaikymo ir tikro futbolo džiaugsmo.
