Gegužės 8 dieną Vilkijos gimnazija aidėjo nuo aplodismentų, o VG talentų šou scena tiesiog spindėjo!
Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams už drąsą, talentą ir nepamirštamus pasirodymus, o žiūrovams – už palaikymą, energiją ir garsiausius aplodismentus! Taip pat didžiulis AČIŪ mūsų svečiui, buvusiam gimnazijos mokiniui Emiliui bei komisijos nariams – Vilkijos seniūnui Pauliui Amanaičiui, muzikos mokytojai Sidonijai Griškevičienei, šokių mokytojai Gabijai Dzetaveckaitei, Audriui Šukaičiui iš čekiškės P. Dovydaičio gimnazijos, Mt narei Miglei, kurie prisidėjo prie šios nerealios vakaro atmosferos.
Po įtemptos kovos buvo paskelbti vakaro laimėtojai: ️
I VIETA – Vytenė su daina „Low on the Ground“
II VIETA – Deimilė su „All of Me“ bei Barboros ir Izabelos pianino duetas „Ta ta to“
III VIETA – Eivos, Jorės ir Gabrielės šokis „Kids Up“ bei Mildos daina „Žibintai“
Žiūrovų prizą laimėjo Lukrecija, Austėja, Emilija, Domilė ir Patricija su šokiu „Gnarly“!
Šis vakaras dar kartą įrodė, kiek daug šviesos ir kūrybos slepiasi mūsų gimnazijos koridoriuose. Tegul ši scena būna tik didelio kelio pradžia, o pasitikėjimas savimi lydi jus kiekviename žingsnyje. Ačiū, kad leidote pamatyti jūsų pasaulį per muziką, šokį ir emocijas – esate neįtikėtini!
Renginį organizavo Mokinių taryba, vedė Tija ir Patricija, pasiruošti padėjo mokytojos Ligita Ščiukienė ir Irena Štilpaitė. Visi dalyviai apdovanoti medaliais, padėkomis ir saldžiais prizais.
Dėkojame gimnazijos administracijai, gimnazijos tarybos pirmininkui Pauliui Amanaičiui, tėvų komiteto atstovams už prizus.
MT pirmininkė Rugilė Lukšytė
