Gegužės 15 d. Raudondvario dvare vyko Kauno rajono mokinių konkursas „Tu gali užkirsti kelią narkotikams“, kurį organizavo Kauno apskrities VPK Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai.
Konkurso dalyviai atliko tris užduotis: kūrė trumpą vaizdo filmą apie tai, kaip įsivaizduoja veiksmingiausias prevencines priemones, padedančias jaunimui išvengti psichotropinių medžiagų vartojimo ir priklausomybių. Renginio metu mokinių komandos taip pat turėjo išradingai prisistatyti bei įdomiai ir intriguojančiai pateikti savo sukurtą trumpametražį filmuką.
7a klasės mokinių komanda – Rusnė, Austėja, Lukrecija, Emilija ir Jomantas – atstovavo gimnazijai savo kurtu vaizdo įrašu, kuriuo siekė parodyti, kaip svarbu sustoti, pamąstyti ir atsakingai priimti sprendimus.
Dėkojame mokiniams už aktyvumą ir kūrybiškumą!
Socialinė pedagogė
