Gegužės 15 dieną 3b klasės mokiniai lankėsi naujose patalpose įsikūrusioje Vilkijos miesto bibliotekoje. Šio susitikimo tema – „Mano vaikystės žaislas“.
Mokiniai į biblioteką atsinešė savo mylimiausius žaislus, kuriais džiaugiasi dabar. Pasakojo kuo vaikystėje žaidė jų tėvai bei seneliai. Vaikai ne tik pristatė savo atsineštų meškiukų, lėlių ir mašinėlių istorijas, bet ir skaitė Aldonos Liobytės knygą „Lėlė Ailė“.
Ši popietė priminė, kad kiekvienas žaislas turi savo paslaptį ir istoriją.
Dėkojame bibliotekininkei Jolantai Bačėnienei už šiltą priėmimą, sužadintą kūrybiškumą ir, žinoma, saldžias dovanėles.
Klasės mokytoja Auksė Zumarienė
