Gimnazijos 3a klasės mokinių Gyčio Asanavičiaus, Donato Dabrovolskio, Ado Marmako ir Aido Šimeliūno bendras darbas pelnė nominaciją už išradingą technikų panaudojimą ir jų dermę respublikiniame piešinių ir erdvinių kompozicijų konkurse „Tautodailės verpetuose. Gyvybės medis“.
Mokiniai kūrybiškai interpretavo tautodailės tradicijas, derino įvairias menines technikas, ieškojo netikėtų sprendimų ir originalių raiškos būdų. Jų darbas išsiskyrė kūrybiškumu bei gebėjimu šiuolaikiškai pažvelgti į lietuvių tautinį paveldą.
Šis komisijos narių įvertinimas – puikus įrodymas, kad mūsų mokiniai ne tik puoselėja tradicijas, bet ir drąsiai eksperimentuoja.
Sveikiname konkurso dalyvius ir dėkojame juos ruošusiai mokytojai Gražinai Pužauskienei už įkvėpimą, kūrybiškumą ir pagalbą!
