Sveikiname!

Gegužės 20 dieną Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinėje mokykloje vyko Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7-10 klasių rusų kalbos meninio skaitymo konkursas. 8a klasės mokinė Viltė Arlauskaitė laimėjo III vietą. Sveikinimai Viltei!

8a klasės mokinė Karolina Kukarinaitė ir Ia klasės mokinė Adrija Žemaitytė buvo apdovanotos padėkos raštais. Šaunuolės mergaitės. Sėkmės joms ir toliau. 
Mokytoja Irena Štyk
Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content