Kauno r. pradinių klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkurse „Pavasario spalvos“ 1 klasių grupėje III vietą laimėjo Vytė Mickaitytė. Ją ruošė mokytoja Daina Zalanskienė. 2 klasių grupėje III vietą laimėjo Gabija Janulevičiūtė – mokytoja Daiva Jančiuvienė. 4 klasių grupėje II vietą laimėjo Radvilė Šataitė, o III vietą – Remigijus Marma. Ketvirtokus ruošė mokytoja Rita Arbačauskienė.
Sveikiname!
