Sveikiname!

Kauno r. 3 klasių lietuvių kalbos konkurse „Skaitau, rašau, pagalbos neprašau“ 3b klasės mokinė Gabrielė Laurinavičiūtė laimėjo II vietą.

Konkursui Gabrielę ruošė mokytoja Auksė Zumarienė.

Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content