Kauno r. 3 klasių lietuvių kalbos konkurse „Skaitau, rašau, pagalbos neprašau“ 3b klasės mokinė Gabrielė Laurinavičiūtė laimėjo II vietą.
Konkursui Gabrielę ruošė mokytoja Auksė Zumarienė.

Kauno r. 3 klasių lietuvių kalbos konkurse „Skaitau, rašau, pagalbos neprašau“ 3b klasės mokinė Gabrielė Laurinavičiūtė laimėjo II vietą.
Konkursui Gabrielę ruošė mokytoja Auksė Zumarienė.
© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija