Sveikiname!

Kauno r. meninio skaitymo konkurse „Mane augina žodžiai 2026“ 1-2 klasių grupėje 2a klasės mokinė Luknė Rainytė laimėjo III vietą, o 3-4 klasių grupėje 4a klasės mokinys Laurynas Fetingis taip pat laimėjo III vietą.

Sveikiname meninio skaitymo konkurso laureatus!

Luknę konkursui ruošė mokytoja Daiva Jančiuvienė, o Lauryną – mokytoja Rita Arbačauskienė.

Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content