Kauno r. meninio skaitymo konkurse „Mane augina žodžiai 2026“ 1-2 klasių grupėje 2a klasės mokinė Luknė Rainytė laimėjo III vietą, o 3-4 klasių grupėje 4a klasės mokinys Laurynas Fetingis taip pat laimėjo III vietą.
Sveikiname meninio skaitymo konkurso laureatus!
Luknę konkursui ruošė mokytoja Daiva Jančiuvienė, o Lauryną – mokytoja Rita Arbačauskienė.
