Gegužės 12 dieną gimnazijoje svečiavosi Ilona Ežerinytė – prozininkė, knygų paaugliams autorė. Ji vedė edukaciją „Pamoka kitaip. Istorijų kūrimas“. I klasių gimnazistai kartu su rašytoja diskutavo apie vertybes, mokėsi kurti istorijas. Mokinių nuomone, tai buvo įdomus ir kūrybiškas užsiėmimas.
Dėkojame rašytojai Ilonai Ežerinytei ir Saulėtekio bibliotekos vyr. bibliotekininkei Gutijerai Steponaitienei, pakvietusiai rašytoją į svečius, už bendradarbiavimą.
