Gegužės 11 dieną Gelgaudiškio „Šaltinio“ ugdymo centro futbolo aikštelėje vyko integracinis futbolo turnyras „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“. Turnyre dalyvavo Vilkijos gimnazijos, FK „Gelgaudiškis“, Ringaudų miestelio bei šeimininkų – „Šaltinio“ ugdymo centro komandos.
Džiaugiamės Vilkijos gimnazijos komandų pasiekimais – iškovota 1-oji ir 3-ioji vietos! Taip pat džiaugiamės galimybe pabūti gražioje gamtoje, esančioje visai netoli Vilkijos, kitoje Nemuno pusėje.
