Sėkmė futbolo turnyre

Gegužės 11 dieną Gelgaudiškio „Šaltinio“ ugdymo centro futbolo aikštelėje vyko integracinis futbolo turnyras „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“. Turnyre dalyvavo Vilkijos gimnazijos, FK „Gelgaudiškis“, Ringaudų miestelio bei šeimininkų – „Šaltinio“ ugdymo centro komandos.

Džiaugiamės Vilkijos gimnazijos komandų pasiekimais – iškovota 1-oji ir 3-ioji vietos! Taip pat džiaugiamės galimybe pabūti gražioje gamtoje, esančioje visai netoli Vilkijos, kitoje Nemuno pusėje.

Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content