Gegužės 22 d. septintų klasių mokiniai nuo pat ankstyvo ryto rinkosi į PROMODI dieną iškilmių salėje. Visa diena buvo skirta temai „Vanduo Vilkijoje: nuo Nemuno iki stiklinės namuose“, siekiant atsakyti į probleminį klausimą: „Kaip ir koks vanduo Vilkijoje keliauja nuo gamtos iki žmogaus ir kodėl jį būtina saugoti?“
Temai nagrinėti buvo skirtos aštuonios potemės, leidusios pažvelgti į ją iš skirtingų mokomųjų dalykų perspektyvų ir nuosekliai gilinti supratimą. Mokiniai pristatė savo sukurtus darbus – pateiktis, koliažus, piešinius, žemėlapius ir kt., o savo veiklas reflektavo bendrame apibendrinamajame dokumente.
