Pradėjome psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos programos „Sveiki ir laimingi“ veiklas

Vaikų dienos centre išbandėme naujus, programos „Sveiki ir laimingi“ metu įsigytus jogos kilimėlius! Pirmasis vaikų jogos ir mankštos užsiėmimas, paremtas jogos principais, buvo kupinas juoko, gerų emocijų ir smalsumo.

Veiklų metu vaikai mokėsi ne tik atlikti paprastus jogos pratimus, bet ir susipažino su taisyklingo kvėpavimo, atsipalaidavimo bei emocijų pažinimo svarba. Nors kai kurių pratimų dar tik mokomės, vaikai puikiai įsitraukė, drąsiai išbandė naujas veiklas ir aktyviai dalyvavo bendrose mankštose.

Programa „Sveiki ir laimingi“ skirta vaikų sveikos gyvensenos įgūdžių stiprinimui, fizinės ir emocinės sveikatos puoselėjimui per patyrimines veiklas. Programos metu ypatingas dėmesys skiriamas fiziniam aktyvumui, emocinės sveikatos stiprinimui, atsipalaidavimo ir taisyklingo kvėpavimo mokymui bei pozityvių tarpusavio santykių ugdymui. Vaikų joga – viena iš veiklų, padedančių vaikams geriau pažinti save, nusiraminti, stiprinti kūną ir emocinę savijautą.

Džiaugiamės galėdami vaikams kurti saugią, jaukią ir sveikatą stiprinančią aplinką, kurioje jie gali augti, judėti, atsipalaiduoti ir patirti gerų emocijų.

Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content