Per Vilkiją nusirito Sveikatos banga

Gegužės 23 dienos rytą gimnazijos bendruomenė susirinko į tradicinę sporto šventę „Sveikatos banga“. Gimnazijos direktorė Dalė Keliauskienė pasveikino gausiai susirinkusius dalyvius, palinkėjo nesnausti, būti aktyviems ir linksmiems. Sveikinimo žodį tarė gimnazijos tarybos pirmininkas, Vilkijos seniūnas Paulius Amanaitis.

Bangą sukelti pakvietė buvęs mokyklos mokinys, futbolo treneris Ernestas Fedorčak. Jam padėjo gausi mokytojų ir mokinių savanorių komanda, vadovavusi sportinėms rungtims ir estafetėms. Po apšilimo mankštos klasių komandos gavo užduočių lapus ir leidosi į sportinę kelionę per stoteles. Čia netrūko linksmų akimirkų ir juoko, smagaus nuovargio bei aktyvaus įsitraukimo į veiklas. Klasių komandas lydėjo auklėtojai ir tėveliai, padėję atlikti užduotis.

Gamta nepagailėjo gero oro – stadione švietė dvi saulės: viena šypsojosi danguje, kita kvietė visus fotografuotis. Akį traukė ir spalvingi rungčių atributai.

Šventės pabaigoje buvo paskelbti rungčių nugalėtojai amžiaus grupėse: 4a klasė, 8b klasė ir IIb klasė. Jiems įteikti sportiniai prizai – badmintono rinkiniai. Šventę vainikavo ledai visiems jos dalyviams – ačiū seniūnui Pauliui Amanaičiui ir rėmėjams.

Džiaugiamės, kad padėti atvyko buvę mokyklos mokiniai Liucija, Mantas ir Nedas, tačiau labiausiai esame dėkingi futbolo treneriams Olehui ir Ernestui Fedorčakams už jų entuziazmą bei energiją, o Ernestui – už išmonę ir puikų šventės vedimą.

Sportuokime ir būkime sveiki!

Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content