Pažintinis-patyriminis žygis Dubysos slėniais

Birželio 3 d. 2b klasės mokiniai, tėveliai, mokytoja Asta Lipkevičienė, mokinio padėjėja Violeta Zumarienė leidosi į pažintinį-patyriminį žygį. Pasigrožėjo Dubysos slėnio kraštovaizdžiu, bei iš arti susipažino su unikaliu kultūros paveldo objektu. Šis žygis ne tik praplėtė mūsų akiratį, bet ir priminė, kaip svarbu saugoti mus supančią gyvąją gamtą. Su vaikišku džiugesiu ir šypsena pasitikome vasarą.   

Grįžome pavargę, bet kupini nepamirštamų akimirkų.

Dėkojame tėveliams už šiltą, prasmingą ir įkvepiančią veiklą.

Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content