Pažintinė kelionė į Birštoną

Gegužės 28 d. 2a klasės mokiniai vyko į pažintinę edukacinę kelionę į Birštoną. Išvykos metu vaikai susipažino su miesto gamtos, kultūros ir sveikatinimo objektais bei dalyvavo kūrybinėje edukacijoje.

Mokiniai aplankė Birštono piliakalnį – Vytauto kalną, nuo kurio atsiveria vaizdinga Nemuno kilpų panorama. Kneipo sode jie išbandė įvairius pojūčių takus – basomis vaikščiojo per smėlį, žolę ir pušų kankorėžius, o rankas atgaivino specialiame vandens fontane.

Vaikščiodami po centrinį miesto parką antrokai apžiūrėjo skulptūras, aplankė mineralinio vandens garinimo bokštą „Druskupis“ ir susipažino su jo teikiama nauda sveikatai. Didelį įspūdį vaikams paliko apsilankymas aukščiausiame Lietuvoje apžvalgos bokšte, nuo kurio jie grožėjosi įspūdingais Birštono ir Nemuno kilpų vaizdais.

Išvykos metu mokiniai taip pat dalyvavo edukacijoje „Cukraus Lietuva“. Jos metu klausėsi pasakos, apžiūrėjo iš cukraus pagamintus namelius, susipažino su cukraus panaudojimo galimybėmis kūryboje. Praktinėje veiklos dalyje vaikai, naudodami cukrų, vandenį ir maistinius dažus, pasigamino spalvingus darbelius.

Išvyka į Birštoną suteikė mokiniams daug naujų žinių, įspūdžių ir džiugių emocijų, o patirtos veiklos skatino domėtis Lietuvos gamta, istorija ir kūryba.

Mokytoja Daiva 

Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content