Birželio 3 dieną, užvertę pradinės mokyklos puslapį, Vilkijos gimnazijos 4a klasės mokiniai leidosi į smagų turistinį žygį prie Nemuno.
Diena prasidėjo gardžiais priešpiečiais gamtoje. Pasistiprinę vaikai aplankė Jaučakių piliakalnį, kur trumpam pasijuto tikrais senovės pilių gynėjais.
Vėliau žygio dalyvių laukė dar daugiau linksmybių. Užsikūrę laužą, jie kepė zefyrus ir leidosi į lobio paieškas. Nors lobis buvo surastas, didžiausias turtas tądien buvo gera nuotaika, draugystė ir kartu patirti įspūdžiai.
Karštą vasarišką dieną, gavę tėvelių leidimą, mokiniai smagiai maudėsi Nemune, o žygio pabaigoje vaišinosi gardžiais ledais.
Atsisveikinę su pradine mokykla ir kupini gražių emocijų, ketvirtokai išskubėjo pasitikti vasaros nuotykių bei naujo etapo gimnazijoje.
