
Birželio 3 dieną Kauno technologijų mokymo centro Socialinių paslaugų skyriaus stadione vyko išskirtinis mokytojų futbolo turnyras, subūręs įvairių dalykų pedagogus ir specialistus iš Kauno bei aplinkinių savivaldybių. Į futbolo aikštę žengė ikimokyklinio ugdymo, fizinio ugdymo, informacinių technologijų, muzikos, istorijos, chemijos, literatūros ir anglų kalbos mokytojai, taip pat psichologai bei karjeros...







