Orientacinės varžybos „Išgelbėk draugą“

Gegužės 28 d. mūsų gimnazijos Ia klasės mokiniai – Rugilė Bukšaitytė, Saida Marmaitė, Deimilė Belopetravičiūtė, Deimantė Mockutė, Justė Jokšaitė, Darijus Pukelis, Arnas Mečionis ir Kajus Ilakavičius – dalyvavo Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro organizuotose orientacinėse varžybose „Išgelbėk draugą“. Čia susirinko net 17 rajono mokyklų komandų.

Komanda įveikė 3 kilometrų miško trasą ir, naudodamasi žemėlapiu, surado 10 stotelių. Jose mokiniai atliko svarbias pirmosios pagalbos ir saugumo užduotis: atliko pradinį gaivinimą, stabdė arterinį kraujavimą, mokėsi, kaip elgtis patyrus galvos traumą, nudegus, perkaitus ar nušalus, taip pat turėjo teisingai įvardyti miško uogas bei grybus.

Trasoje mokinių laukė ne tik medikų, bet ir ugniagesių, kariškių bei policijos pareigūnų parengti iššūkiai, o gyvenimo įgūdžių mokytojai buvo paruošę loginę „Alias“ užduotį.

Mokiniai ne tik pasitikrino savo žinias, bet ir parsivežė labai vertingos patirties!

Visuomenės sveikatos specialistė Rima Kulokienė

Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content