Gegužės 25 d. 2b klasės mokiniai kartu su mokytoja Asta Lipkevičiene dalyvavo netradicinėje technologijų pamokoje. Nuvykome į Lekėčiuose, pušynų apsuptyje, besislepiantį mažą Zanavykų krašto miestelį. Čia mūsų laukė jaukūs ir gražūs kulinarinės edukacijos namai.
Kiekvienas turėjome galimybę susipažinti su šakočio kepimo technologija. Stebėjome šakočio kepimo procesą, išgirdome jo atsiradimo istoriją, sužinojome receptų paslapčių, taip pat ragavome ką tik iškepto šakočio su arbata.
Supratome, koks ypatingas yra maisto skonis, kai į jį įdėta daug rankų darbo, šilumos ir meilės.
