Gegužės 27 d. daugiau nei 100 mokinių iš Kauno rajono mokyklų susirinko Lietuvos sporto universitete, kur jau 16-ąjį kartą vyko sporto socialinis renginys „Nes bendrauti gera“.
Šiais metais Vilkijos gimnazijos 7a klasės mokinių grupė dalyvavo Lietuvos sporto universiteto studentų vedamuose užsiėmimuose. Mokiniai kitaip žaidė tinklinį, mokėsi irkluoti baseine, dalyvavo judriuosiuose žaidimuose bei išbandė Muay Thai treniruotę.
Lietuvos sporto universitete mokiniai ne tik sportavo, bet ir bendravo su kitų mokyklų mokiniais, susipažino su studentais, taip pat turėjo galimybę sutikti žymius krepšininkus – Joną Mačiulį ir Renaldą Seibutį.
Socialinė pedagogė Auksuolė
