Gegužės 25 dieną gimnazijoje svečiavosi Kauno rajono meno mokyklos mokiniai ir mokytojai. Jie pradinių klasių mokiniams surengė gražų koncertą.
Mokytojai Jurgita Lapienytė, Lina Zalepūgienė ir Gintaras Chockevičius supažindino mokinius su muzikos instrumentais, kuriais galima išmokti groti meno mokyklos Vilkijos skyriuje, o jį lankantys mokiniai surengė puikų koncertą.
Martynas ir Ignas duetu grojo akordeonais, Vilius atliko kūrinį klarnetu, Barbora ir Evelina skambino pianinu, Jorė dainavo, o Austėja ir Emilija atliko kūrinį pianinu keturiomis rankomis. Pianinu skambino ir jau meno mokyklą baigusi Rugilė, kuri ir toliau tobulina savo muzikinius įgūdžius.
Dėkojame meno mokyklos mokytojams ir jauniesiems atlikėjams už įdomią ir įkvepiančią muzikos pamoką kitaip.
