Gegužės 26–27 dienomis Vilkijos gimnazijos mokiniai turėjo puikią progą susipažinti su naujais žaidimais – kerlingu ir „kukurūziniu“. Tai sparčiai populiarėjančios veiklos, kurios sujungia sportą, strategiją ir gerą nuotaiką!
Sporto klubo „Forsarus“ edukatoriai Živilė ir Paulius Krauzos vedė edukacinius sportinius užsiėmimus 3–8 klasių mokiniams. Vaikai mokėsi žaisti „kukurūzinį“ ir kerlingą – susipažino su taisyklėmis, lavino komandinio darbo įgūdžius, išbandė savo taiklumą ir greitį. Įgiję naujų žinių bei patirties, dalyviai draugiškai varžėsi tarpusavyje. Netrūko gerų emocijų, azarto ir palaikymo vieni kitiems.
Džiaugiamės mokinių aktyvumu, noru mokytis ir puikia nuotaika! Dėkojame organizatoriams – sporto klubui „Forsarus“ – ir visiems dalyviams už energingą ir aktyvią dieną. Kitais metais mokinių laukia Kauno rajono turnyrai ir finalinės varžybos.
