Šiais mokslo metais dalyvavome projekte „Vitaminai ir jų poveikis organizmui“. Rinkome ir analizavome informaciją apie vitaminus bei jų svarbą žmogaus organizmui. Dirbdamos kartu radome daug įdomios informacijos, kūrėme testus ir kryžiažodžius.
Gegužės 15 dieną sukauptas žinias pritaikėme vesdamos pamokas 4 klasių mokiniams. Pamokų metu pagilinome pradinukų žinias apie vitaminų naudą, jų šaltinius ir reikšmę sveikatai. Ruošdamosi šiai veiklai sulaukėme didelio palaikymo, pagalbos ir naudingų patarimų iš biologijos bei chemijos mokytojų. Jų paskatinimas padėjo mums geriau pasiruošti ir drąsiai vesti pamokas.
Ši veikla suteikė daug naudingos patirties – pagilinome savo žinias, mokėmės dirbti komandoje, lavinome bendravimo ir viešojo kalbėjimo įgūdžius. Džiaugiamės turėjusios galimybę pasidalinti savo žiniomis ir tikimės, kad pamokos ketvirtokams buvo ne tik naudingos, bet ir įdomios.
Ib klasės mokinės: Amanda Abou Asla, Andrėja Džiaugytė, Gabija Rimkutė, Andrėja Sakavičiūtė
