Mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvų projektas

Mokinių iniciatyvų projekto koordinavimo grupė:

Mentorius, projekto koordinatorius – Aurelija Chamrovski, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.
Mentorius, teikiantis konsultacijas ir metodinę pagalbą mokiniams – Asta Mačiulienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

2024 metai

Skelbimas

2023 metai

MOKINIŲ ATRINKTI INICIATYVŲ PROJEKTAI
(patvirtinti 2023-05-16 direktorės įsakymu Nr. V-162)

Projektas.Judėk su šypsena“

Pareiškėjai. II a kl. mokinės Kamilė Vitkutė, Guoda Vasiukevičiūtė

Mentorius. Rasa Kaminskienė, direktoriau pavaduotoja ugdymui

Tikslas. Skatinti fizinį aktyvumą.

Trumpas aprašymas. Mažai judantys, nesportuojantys, fiziškai neaktyvūs mokiniai dažniau kenčia nuo viršsvorio, dažniau susiduria su socialinėmis problemomis. Tikimės, kad veidrodžių siena (8m pločio, 2m aukščio), iškilmių salėje, sudomins mokinius labiau įsitraukti į neformaliojo švietimo veiklas (šokiai, joga…) ir skatins patiems jas organizuoti. Veidrodžiai leis geriau jausti šokio harmoniją, stebėti judesių sinchroną repeticijų ir pasirodymų metu. Daugiau judėsime, daugiau šypsosimės, turėsime stiprius kaulus, suteptus sąnarius, deginsime kalorijas, mankštinsime protą, patirsime socialinį pasitenkinimą.

Numatomos projekto veiklos.

Projekto suma – 1000 Eur.

Viešo pristatymo pateiktis: PR_judek su sypsena

Projektas. „Daugiau šviesos“

Pareiškėjai. III kl. mokiniai Jonas Kšanauskas, Deividas Kiupelis, IV kl. mokinys Nojus Tumelionis

Mentorius. Asta Mačiulienė, direktoriau pavaduotoja ugdymui

Konsultantas. Tomas Šalaševičius, gimnazijos alumnas.

Tikslas. Pagerinti gimnazijos Iškilmių salėje vykstančių renginių kokybę įrengiant kokybišką scenos apšvietimą.

Trumpas aprašymas. Problema – prastas scenos apšvietimas gimnazijos Iškilmių salėje. Projekto metu bus įsigyti ir sumontuoti 4 nauji teatriniai prožektoriai, kurie gali keisti spalvas. Tai leistų pasirodantiems mokiniams būti gerai matomiems scenoje bei pasirinkti pasirodymui norimas spalvas. Tai svarbu ne tik vykstančių koncertų metu, bet ir teatro „Vizija“ spektaklių apšvietimui. Pagerės renginių kokybė, bus ugdomas mokinių estetinis ir meninis suvokimas. Padaugės mokinių, norinčių dalyvauti pasirodymuose, išaugs žiūrovų skaičius.

Numatomos projekto veiklos. Mokytojų dienos minėjimas, teatro Vizija Šiurpių vakarėlis, Advento vakaras, 5-7 kl. diskoteka, kalėdiniai klasių pasirodymai ir kiti iškilmių salėje organizuojami renginiai.

Projekto suma – 1070,50 Eur.

Viešo pristatymo pateiktis: PR_daugiau sviesos

Projektas. „Mūsų aktyvus laisvalaikis“

Pareiškėjai. II b kl. mokinės Liucija Fedorčak, Atlanta Matušaitytė, Emilija Šliuževičiūtė

Mentorius. Asta Mačiulienė, direktoriau pavaduotoja ugdymui

Konsultantas. Juratė Chomskienė, anglų k. mokytoja.

Tikslas. Skatinti mokinius aktyviai leisti laisvalaikį, sudaryti sąlygas judėti pertraukų metu lauke žaidžiant stalo tenisą.

Trumpas aprašymas. Problema – mažas fizinis aktyvumas per pertraukas, didėjanti mokinių priklausomybė nuo išmaniųjų telefonų. Įsigytas lauko teniso stalas ir žaidimo organizavimas gimnazijos kieme paskatintų mokinius judėti gryname ore. Stalo teniso žaidimo elementų tobulinimas galėtų būti integruotas ir į fizinio lavinimo pamokas. Aktyvi fizinė veikla sustiprintų mokinių bendravimą tarpusavyje.

Numatomos projekto veiklos. Teniso turnyrai 2×2 5-8 kl., 2×2 I-IV kl., 1×1 5-8 kl., 1×1 I-IV kl. Aktyviosios pertraukos 1-4 kl. po 2 pamokų, 5-8 kl. po 3 pamokų, I-IV kl. po 4 pamokų.

Projekto suma –1329,50 Eur.

Viešo pristatymo pateiktis:

Brown K-Pop Inspired Fandom Presentation – Pateiktis (16:9) (canva.com)

Pamokų laikas

Pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis
1 pamoka 8:00 - 8:45
2 pamoka 8:55 - 9:40
3 pamoka 9.50 – 10.35
4 pamoka 10.55 – 11.40
5 pamoka 12.00 – 12.45
6 pamoka 13.00 – 13.45
7 pamoka 13.55 – 14.40
8 pamoka 14.45 – 15.30
Penktadienis
Klasės valandėlė 8.00 – 8.30
1 pamoka 8.40 – 9.25
2 pamoka 9.35 – 10.20
3 pamoka 10.30 – 11.15
4 pamoka 11.35 – 12.20
5 pamoka 12.40 – 13.25
6 pamoka 13.40 – 14.25
7 pamoka 14.35 – 15.20
Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content