Kvietimas į nemokamą stovyklą

Įgyvendinant projektą „Prevencinių priemonių, stiprinančių visuomenės sveikatą, psichologinę gerovę ir atsparumą, įgyvendinimas Kauno rajono savivaldybėje“, šiais metais Kauno rajone planuojama surengti nemokamas šešias vaikų ir jaunimo sveikatos stiprinimo stovyklas.

Viena iš stovyklų vyks ir Vilkijos gimnazijoje.

Vilkijos gimnazijos stovyklos data – birželio 29 – liepos 3d.

📌 Stovyklos formatas:
🔹 Trukmė: 5 dienos (8:30–16:30 val.)
🔹 Dalyvių skaičius: 30 mokinių
🔹 Amžius: 5–7 klasių mokiniai, pirmenybę teikiant 5 ir 7 klasių mokiniams, nes 6 klasių mokiniai projekte jau dalyvavo.

📌 Veiklos stovykloje?
✅ Fizinio aktyvumo užsiėmimai
✅ Sveikos mitybos dirbtuvės
✅ Meno terapija
✅ Paskaitos apie psichikos sveikatą ir sveiką gyvenseną
✅ Gongų muzikos terapija
✅ Judesio terapijos užsiėmimas
✅ Komandiniai žaidimai
✅ Patyriminiai žygiai gamtoje
… ir daugybė kitų įdomių veiklų!

Tai puiki galimybė mokiniams ne tik smagiai ir prasmingai praleisti atostogas, bet ir stiprinti emocinę gerovę, išmokti naujų įgūdžių bei užmegzti draugystes.

Maitinimas stovykloje – 3 kartus per dieną visoms 5 dienoms.

Registracija tel. 067804382 arba el. paštu: rima.kulokiene@kaunorvsb.lt

Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content