Kūryba, kuri augina saugumo jausmą

Vaikų dienos centre, įgyvendinant Kauno rajono vaikų ir jaunimo socializacijos programą „Aš kuriu – aš galiu“, vyko dailės terapijos užsiėmimas „Saugumo simbolis“.

Užsiėmimą vaikams vedė Ramunė Urbanavičiūtė – Kauno Jono Jablonskio gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja, menininkė ir dailės terapeutė.

Vaikai kūrė savo saugumo simbolį – ženklą, primenantį ramybę, šilumą, artumą ir vidinę stiprybę. Jie turėjo laisvę rinktis spalvas, formas bei priemones, todėl galėjo drąsiai išreikšti savo mintis, jausmus ir kūrybiškumą.

Ši veikla atliepė projekto tikslą – per kūrybines ir patyrimines veiklas stiprinti vaikų socialinius bei emocinius gebėjimus, saviraišką, pasitikėjimą savimi ir saugų tarpusavio ryšį.

Nuoširdžiai dėkojame Ramunei Urbanavičiūtei už ypatingą patirtį, jautrų bendravimą ir vaikams dovanotus jos kurtus saugumo simbolius, primenančius, kad reikia svajoti – juk svajonėse net dramblio ausys gali virsti sparnais ir pakilti skrydžiui.

Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content