Birželio 2 dieną būrys ketvirtokų baigė pradinio ugdymo programą. Šią ypatingą dieną netrūko nuoširdžių šypsenų, džiugių akimirkų ir jaudulio ašarų. Trečiokai savo vyresniesiems draugams – ketvirtokams – surengė gražią išleistuvių šventę.
Nuoširdūs trečiokų ir ketvirtokų padėkos žodžiai, skambančios dainos ir jautrus šokis suvirpino kiekvieno širdį. Šventės metu trečiokai ne tik deklamavo eilėraščius, dainavo ir linkėjo sėkmės, bet ir įteikė simbolines dovanėles.
Ketvirtokams linkime drąsiai žengti į penktąją klasę, siekti savo tikslų ir neprarasti smalsumo mokytis, o trečiokams dėkojame už parodytą rūpestį, šiltus žodžius ir sukurtą jaukią šventę.
Mokytojos Gražina ir Auksė
