Kai mokytojais tampa artimiausi žmonės

Praėjusią savaitę 4b klasėje netrūko nei šypsenų, nei naujų patirčių – mokytojų vaidmenį išbandė net trys mamos ir viena močiutė. Klasėje vyravo smalsumas, kūryba ir nuoširdus bendravimas, o kiekviena pamoka vaikams tapo mažu atradimu, nuotykiu.

Matematikos pamoką vedė mama Arina. Ji įrodė, kad skaičių pasaulis yra labai reikalingas žmogaus gyvenime. Pamoka buvo kupina smalsių akių, aktyvaus darbo ir džiugaus atradimo jausmo. Vaikai suprato, kad matematika slypi visur aplink mus – tereikia mokėti ją pastebėti. 

 Stadione netilo juokas ir azartas – fizinio ugdymo pamoką vedė mama Justina. Po apšilimo mokiniai jėgas išbandė estafetėse. Mama buvo paruošusi daug įdomių ir linksmų rungčių, kurios pareikalavo ne tik greitumo, puikios koordinacijos, bet ir komandinės dvasios. Vaikai vieni kitus palaikė garsiais šūksniais, o gera nuotaika mokyklos stadione liejosi per kraštus.

Ypatinga ir jautri pamoka vyko mokyklos bibliotekoje. Bibliotekininkė Giedrė labai įdomiai organizavo J. Biliūno apsakymo „Kliudžiau“ skaitymą, o močiutė Vida kūrinį perskaitė taip vaizdingai ir jautriai, kad vaikai klausėsi net sulaikę kvapą. Po skaitymo mokiniai atsakinėjo į bibliotekininkės paruoštus klausimus, dalijosi savo mintimis, pagalvojo ir prisiminė, ar jų širdyse nėra kažko, kas slėgtų sąžinę. Nors pradžioje kalbėti buvo nedrąsu, tačiau pamažu nuoširdūs prisipažinimai atnešė palengvėjimą ir leido suprasti, kokia svarbi yra atjauta, atsakomybė bei gebėjimas pripažinti savo klaidas.

Kitą dieną kūrybinė nuotaika persikėlė į technologijų pamoką, kurią vedė mama Milda. Vaikai liejo gipso figūrėles. Kruopštus, kantrybės ir atidumo reikalaujantis darbas suteikė daug džiaugsmo bei gerų emocijų. Kiekvienas mokinys pasigamino figūrėlę, į kurią sudėjo dalelę savo kūrybiškumo ir širdies.

Šios neįprastos pamokos vaikams paliko daug gražių įspūdžių, šiltų emocijų ir prasmingų akimirkų. Visi 4b klasės mokiniai bei jų mokytojas Liutauras nuoširdžiai dėkoja mamoms: Arinai, Justinai, Mildai, močiutei Vidai ir bibliotekininkei Giedrei už skirtą laiką, šilumą, kūrybiškumą ir įsimintinas pamokas.

AČIŪ už gerumo, žinių ir bendrystės kupinas akimirkas!

Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content