Gegužės 22 d. 2a klasės mokiniai lankėsi naujose patalpose įsikūrusioje Vilkijos miesto bibliotekoje. Edukacinio užsiėmimo metu vaikai turėjo galimybę ne tik susipažinti su jaukia ir šiuolaikiška bibliotekos aplinka, bet ir daugiau sužinoti apie bibliotekininko profesiją.
Vyr. bibliotekininkė Jolanta Bačėnienė mokiniams papasakojo, kokia įvairiapusė ir atsakinga yra ši profesija. Vaikai sužinojo, kad bibliotekininkas ne tik išduoda knygas, bet ir padeda skaitytojams atrasti įdomią literatūrą, organizuoja renginius, edukacijas bei rūpinasi jaukia skaitymo aplinka. Bibliotekininkė pristatė įvairias bibliotekoje vykstančias veiklas, papasakojo apie darbui bibliotekoje reikalingus įgūdžius ir kompetencijas bei pasidalijo savo profesine patirtimi.
Vėliau mokiniai dalijosi savo skaitymo patirtimis – pasakojo, kaip renkasi knygas, kas labiausiai sudomina skaitant anotacijas, kokių istorijų ieško bibliotekoje. Vaikai skaitė įvairių knygų anotacijas ir bandė išsirinkti labiausiai sudominusias knygas.
Apsilankymo pabaigoje antrokai naujose patalpose įsikūrusiai bibliotekai rašė nuoširdžius palinkėjimus, linkėdami gausaus skaitytojų būrio, įdomių renginių ir jaukių akimirkų.
Nuoširdžiai dėkojame bibliotekininkei Jolantai Bačėnienei už šiltą priėmimą, įdomų pasakojimą ir prasmingą pažintį su knygų pasauliu.
Mokytoja Daiva Jančiuvienė
