Ekskursija po Anykščių kraštą

Gegužės 26 dieną gimnazijos 3a, 4a ir 4b klasių mokiniai leidosi į turiningą ir nuotaikingą ekskursiją po Anykščių kraštą.

Pirmasis kelionės sustojimas – rašytojo Jono Biliūno tėviškė. Čia mokiniai susipažino su rašytojo gyvenimu, kūryba bei to meto kaimo buitimi. Aplinka ir pasakojimai leido bent trumpam nusikelti į praeitį, geriau suprasti lietuvių literatūros klasiko asmenybę ir jo kūrybos vertę. Tai buvo projekto „Dalinuosi laime skaityti. Skaito seneliai“ užbaigimas. Mokiniai sužinojo, kur ir kokiomis aplinkybėmis buvo parašyti projekto metu skaityti kūriniai: „Kliudžiau“, „Brisiaus galas“ ir „Laimės žiburys“.

Vėliau mokiniai kopė į Laimės žiburį, aplankė Puntuko akmenį, o nuo Lajų tako grožėjosi Anykščių apylinkių gamtos vaizdais.

Didelio susidomėjimo sulaukė apsilankymas „LABI“ parke, kuriame mokiniai aktyviai dalyvavo įvairiose pramogose, išbandė orientacinius labirintus, komandines veiklas ir smagiai leido laiką gryname ore. Čia netrūko juoko, draugiško azarto ir puikios nuotaikos.

Išvyka suteikė ne tik naujų žinių, bet ir daug gerų emocijų bei bendravimo džiaugsmo.

Mokytojai Gražina, Rita ir Liutauras

Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content