Edukacinis plaukimas „Pamoka kitaip“

Birželio 4 d. 3a klasės mokiniai, lydimi klasės mokytojos ir gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistės, leidosi į netradicinę veiklą – edukacinį plaukimą „Pamoka kitaip“. Šią turiningą iniciatyvą organizuoja Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras.

Kelionė prasidėjo Kulautuvoje, iš kurios mokiniai laivu išplaukė link Zapyškio. Atvykus į vietą, trečiokų laukė aktyvi ir nuotaikinga programa. Mokiniai laiką praleido judriai: dalyvavo bendroje mankštoje, žaidė sportinius žaidimus bei surengė sveikų užkandžių pikniką gamtoje. Pasivaikščioję ir pasigrožėję Nemuno pakrantės vaizdais Zapyškyje, mokiniai kupini puikių įspūdžių grįžo į laivą, kuris juos saugiai parplukdė atgal į prieplauką.

Ši kelionė buvo ne tik smagus nuotykis, bet ir puiki galimybė praktiškai pritaikyti sveikos gyvensenos žinias bei pasisemti teigiamų emocijų gamtoje.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rima

Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content