Birželio 4 d. 3a klasės mokiniai, lydimi klasės mokytojos ir gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistės, leidosi į netradicinę veiklą – edukacinį plaukimą „Pamoka kitaip“. Šią turiningą iniciatyvą organizuoja Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras.
Kelionė prasidėjo Kulautuvoje, iš kurios mokiniai laivu išplaukė link Zapyškio. Atvykus į vietą, trečiokų laukė aktyvi ir nuotaikinga programa. Mokiniai laiką praleido judriai: dalyvavo bendroje mankštoje, žaidė sportinius žaidimus bei surengė sveikų užkandžių pikniką gamtoje. Pasivaikščioję ir pasigrožėję Nemuno pakrantės vaizdais Zapyškyje, mokiniai kupini puikių įspūdžių grįžo į laivą, kuris juos saugiai parplukdė atgal į prieplauką.
Ši kelionė buvo ne tik smagus nuotykis, bet ir puiki galimybė praktiškai pritaikyti sveikos gyvensenos žinias bei pasisemti teigiamų emocijų gamtoje.
Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Rima
