Dieninė vasaros stovykla „Pagaliau atostogos!“

Birželio 12-21 dienomis dienos centre vyko stovykla „Pagaliau atostogos!“. Stovyklos programoje dalyvavo 32, dienos centrą lankantys, vaikai. Jie buvo užimti 7 val. per dieną, buvo maitinami pusryčiais, pietumis ir pavakariais. Intensyvi stovyklos veikla neleido niekam nuobodžiauti: stovyklautojai tyrinėjo gamtą, piešė, stiprino savo kūną mankšta, fizinėmis užduotimis ir sportiniais žaidimais, orientavosi centro teritorijoje žemėlapio pagalba, skaitė, muzikavo, eksperimentavo ir kūrė.

Turėjome ir daug svečių – mus aplankė jaunieji šauliai. Jie mūsų kieme stovyklautojus mokė išsirikiuoti ir žygiuoti, rodė kaip suteikti pirmą pagalbą, kaip miške išsitempti tentą, užsikurti ugnį, užsimaskuoti-slėptis, kaip užsitaisyti šautuvą ir šaudyti. Svečiai iš Raudondvario menų inkubatoriaus vaikams padėjo pasigaminti originalius, pačių dekoruotus laikrodžius ir į namus kiekvienas parsinešė nuostabų, rankų darbo ir patį tikriausią, veikiantį laikrodį. Na, o atvykusios viešnios iš VšĮ „Edulando“ stebino įvairiais triukais su cheminėmis medžiagomis: pasirodo, šoklųjį kamuoliuką ir „Dramblio dantų pastą“ galima pasigaminti patiems! Stovyklautojai džiaugėsi DuoViolos paruoštais muzikiniais užsiėmimais – mus džiugino Saulėtekio laisvalaikio salės kultūrinės veiklos organizatorė – muzikantė Gertrūda ir jos vyras. Mūsų dienas gerokai paįvairino stovyklautojų tėvai – Emilijos tėvai pasikvietė į savo kiemą apžiūrėti Anglų-Nubių ožkų ir balto ponio su įmantria šukuosena, o Tajaus mama savo kieme suorganizavo žaidimų aikštelę su batutais ir sūpynėmis.

Stovyklos metu nepamiršome skaityti knygelių, tiksliau – mums neleido pamiršti skaitymo mūsų bičiulė Saulėtekio bibliotekos bibliotekininkė Gutijera, ji kaip visada stebino savo išradingumu užimti vaikus.

Stovyklaudami mes dar ir keliavome: aplankėme A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejų, kėlėmės keltu „Vilkynė“, vykome į Raudondvario dvarą, kuriame dalyvavome puikioje edukacijoje „Tebūnie tamsa“ , važiavome į gyvūnų ūkį „Alpakų spalvos“.

Džiaugiamės ir dėkojame dainavimo būrelio mokytojai Sidonijai pravedusiai užsiėmimą „Muzikos garsai gamtoje“  bei  gimnazijos mokytojoms: Rasai „užnorinusiai“ vaikus linksmai sportuoti, bei Egidijai surengusiai stovyklautojams „Gyvojo piešimo“ plenerą.

Stovyklos programą vykdė vaikų dienos centro darbuotojos Jūratė, Almutė ir Silvija. Stovyklos programos vykdymą iniciavo ir finansavo Kauno rajono savivaldybės administracija.

Pamokų laikas

Pirmadienis, antradienis, trečiadienis, ketvirtadienis
1 pamoka 8:00 - 8:45
2 pamoka 8:55 - 9:40
3 pamoka 9.50 – 10.35
4 pamoka 10.55 – 11.40
5 pamoka 12.00 – 12.45
6 pamoka 13.00 – 13.45
7 pamoka 13.55 – 14.40
8 pamoka 14.45 – 15.30
Penktadienis
Klasės valandėlė 8.00 – 8.30
1 pamoka 8.40 – 9.25
2 pamoka 9.35 – 10.20
3 pamoka 10.30 – 11.15
4 pamoka 11.35 – 12.20
5 pamoka 12.40 – 13.25
6 pamoka 13.40 – 14.25
7 pamoka 14.35 – 15.20
Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content