
Išvyka į KITM
Gegužės 20 d. 9–11 klasių mokiniai dalyvavo Kauno informacinių technologijų

Gegužės 20 d. 9–11 klasių mokiniai dalyvavo Kauno informacinių technologijų

Tai nacionalinė profesinio veiklinimo iniciatyva, skirta 1–12 klasių mokiniams. Jos

Gegužės 22 d. 2a klasės mokiniai lankėsi naujose patalpose įsikūrusioje

Praėjusią savaitę 4b klasėje netrūko nei šypsenų, nei naujų patirčių

Artėjant mokinių vasaros atostogoms, gegužės 11–21 dienomis gimnazijoje buvo vykdoma

Gegužės 21 dieną 1b klasės mokiniai dalyvavo turiningoje ir įsimintinoje

Šiais mokslo metais dalyvavome projekte „Vitaminai ir jų poveikis organizmui“.

Gegužės 19 dieną Vilkijos kultūros centre 3–7 klasių mokiniams vyko
© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija