Gegužės 26 d. Mastaičių baseine vyko Kauno rajono vaikų mokymo plaukti programos baigiamasis renginys. Jo metu 2a klasės mokiniai Luknė, Jorė, Aironas, Adrijus, Domantas, Danielius, Paulius ir Emilis demonstravo per plaukimo pamokas įgytus įgūdžius.
Renginio pabaigoje visiems programoje dalyvavusiems antrokams buvo įteikti pažymėjimai ir ženkliukai, patvirtinantys jų gebėjimą plaukti.
Tikimės, kad mokiniai įgytas žinias ir įgūdžius sėkmingai pritaikys vasaros atostogų metu bei saugiai leis laiką prie vandens telkinių.
