Gegužės 19 dieną Vilkijos kultūros centre 3–7 klasių mokiniams vyko animacijos dirbtuvės. Jas organizavo Kauno kino centras „Romuva“.
Dirbtuvių metu mokiniai kūrė animacijas A. ir J. Juškų užrašytai dainai „Būk sveikas, linksmas“. Edukacijai mokiniai ruošėsi iš anksto: susipažino su dainos tekstu, pasigamino veikėjus ir reikalingus rekvizitus.
Dirbtuvių metu, pasitelkdami sustabdyto kadro techniką, vaikai planšetiniais kompiuteriais fotografavo veikėjus, kūrė ir interpretavo dainos siužetą. Taip gimė animaciniai filmukai, kurie bus sujungti į vieną bendrą kūrinį „Būk sveikas, linksmas“.
Dėkojame edukatorėms už kūrybiškumo skatinimą, suteiktas žinias ir įgūdžius, o Vilkijos kultūros centro direktorei Aušrai Junevičei – už kvietimą bendrai kūrybinei veiklai.
