Abėcėlės šventė 1a klasėje

Gegužės 6 d. Vilkijos gimnazijoje vyko 1a klasės mokinių Abėcėlės šventė. Pirmokai vaidino mokytojos Vilmos Jurėnienės sukurtą muzikinę pasaką „Pepė eina į mokyklą“.

Džiugu, kad į šventę susirinko gausus būrys tėvelių ir senelių. Pirmokus pasveikino gimnazijos direktorė.

Pirmokai vaidino puikiai! Jie buvo apdovanoti knygomis ir diplomais, o klasėje jų laukė staigmena!

Edit Template

Kauno r. Vilkijos gimnazija

© 2022 Sukurta Vilkijos gimnazija

Skip to content