Gegužės 6 d. Vilkijos gimnazijoje vyko 1a klasės mokinių Abėcėlės šventė. Pirmokai vaidino mokytojos Vilmos Jurėnienės sukurtą muzikinę pasaką „Pepė eina į mokyklą“.
Džiugu, kad į šventę susirinko gausus būrys tėvelių ir senelių. Pirmokus pasveikino gimnazijos direktorė.
Pirmokai vaidino puikiai! Jie buvo apdovanoti knygomis ir diplomais, o klasėje jų laukė staigmena!
