IIa ir 8b klasių mokinės Greta Kavaliauskaitė ir Rugilė Mačiulskaitė Kauno rajono anglų kalbos Eduardo Pundzevičiaus vertimo konkurse laimėjo antrąsias vietas. Sveikiname! Mokytoja Jurgita Šimanskienė.
2a klasėje dailės pamoką vedė Ado mama
Balandžio 14 dieną 2a klasės mokiniams dailės pamoką vedė Ado mama Simona Marmakė. Ji supažindino vaikus su taškavimo technika. Taškavome geometrinę figūrą skritulį. Čia prireikė ir naujai įgytų žinių matematikos pamokoje. Reikėjo tiksliai ir tiesiai nubrėžti simetrijos ašis. O tada prasidėjo linksmoji dalis – pasirinkti mėgstamiausias akrilinių dažų spalvas ir pasinerti į kūrybinį procesą. Vaikams taip patiko šis procesas, kad norėjo dirbti net pertraukos metu. Supratome, kad taškavimas yra malonus, kūrybingas, emocionalus ir kartu užburiantis užsiėmimas. Dėkojame Ado mamai Simonai už skirtą laiką ir pasidalinimą patirtimi. 2a klasės mokytoja Gražina