1–4 klasių mokinių aplinkosauginio švietimo konkurse „Rūšiuoju – gamtą tausoju“ tarp nugalėtojų net keturios Kauno r. Vilkijos gimnazijos mokinės: 2a klasės mokinė Gabija Janulevičiūtė (mokytoja Daiva Jančiuvienė), 3a klasės mokinė Kristina Kasperavičiūtė (mokytoja Gražina Pužauskienė), 3b klasės mokinė Gabrielė Laurinavičiūtė (mokytoja Auksė Zumarienė) ir 4a klasės mokinė Radvilė Šataitė (mokytoja Rita Arbačauskienė).
Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių skaitymo rusų kalba konkurse Viltė Arlauskaitė (8a) užėmė pirmą vietą, o Karolina Kukarinaitė (8a) – trečią vietą. Mokytoja Irena Štyk.
Kauno rajono dainų užsienio kalbomis konkurse 6a klasės mokinys Dominik Dorin iškovojo trečią vietą. Mokytoja Ligita Ščiukienė.
Tarptautinėje olimpiadoje KINGS LYGA 2a klasės mokinys Erikas Laurinavičius matematikos olimpiadoje laimėjo aukso medalį, 3b klasės mokinė Gabrielė Laurinavičiūtė matematikos olimpiadoje laimėjo sidabro medalį, 4b klasės mokinys Gustas Grigoraitis anglų kalbos ir lietuvių kalbos olimpiadose laimėjo aukso medalius, matematikos olimpiadoje – sidabro medalį.
Jonas, Justas, Jokūbas ir Orinta Kauno rajono mažųjų mokyklų šachmatų varžybose laimėjo antrą vietą. Mokinius varžyboms ruošė fizikos mokytoja Milda Gulbinienė.
2025–2026 m. m. Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių sporto žaidynių salės futbolo finalinėse varžybose Vilkijos gimnazijos vaikinų komanda iškovojo II vietą. Treneris Oleh Fedorchak.
Lenkijoje vykusiame tarptautiniame futbolo turnyre „Resort Niegocin cup”, Vilkijos komanda, sudaryta iš Vilkijos gimnazijos 3-5 klasės mokinių, užėmė II vietą iš dvylikos turnyre dalyvavusių komandų. Komandos žaidėjai pasižymėjo ir individualiais pasiekimais: Armantas ir Motiejus – išrinkti į simbolinę turnyro rinktinę, o Rokas pripažintas geriausiu komandos žaidėju. Treneriai Oleh Fedorchak ir Julius Fetingis.
Kauno rajono 5-10 kl. mokinių istorinių žinių konkurse „Mano kraštas – Kauno rajonas“, skirtame Kauno rajono 70-mečiui paminėti mūsų gimnazijos mokiniai laimėjo prizines vietas. 5b kl. mokinys Ignas Vendzinskas – III vieta, 6a kl. mokinys Augustas Šatas – II vieta, 7b kl. mokinė Rimantė Žičkutė – II vieta, 8a kl. mokinė Liepa Aleknaitė – III vieta, Ib kl. mokinys Gabrielius Mazetis – III vieta, IIa kl. mokinė Rugilė Lukšytė – II vieta. Mokytojos Aldona Plentaitė ir Eglė Simonaitienė.
3b klasės mokinys Adomas Lukoševičius respublikiniame 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Kalėdinis personažas“ užėmė I vietą. Mokytoja Auksė Zumarienė.
Vilkijos gimnazijos vaikinų komanda Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių sporto žaidynių (mažųjų mokyklų grupės), gim. 2009 m. ir jaunesnių tinklinio varžybose iškovojo I vietą. Vaikinus treniravo mokytojas Egidijus Bružas ir tinklinio treneris Nerijus Janutis.
Vilkijos gimnazijos merginų tinklinio komanda Kauno r. varžybose iškovojo II vietą. Merginas treniravo mokytoja Rasa Matuliauskaitė ir tinklinio treneris Nerijus Janutis.
Vaikinų tinklinio komanda Lietuvos mažųjų mokyklų zoninėse varžybose iškovojo I vietą. Merginų tinklinio komanda – II vietą. Mokytojai Rasa Matuliauskaitė, Egidijus Bružas ir treneris Nerijus Janutis.
Kauno rajono mokinių fizikos olimpiadoje prizines vietas užėmė Ib kl. mokinė Rugilė Mačiulskaitė – III vieta, IVb kl. mokinys Aurimas Jankauskas – III vieta, IIa kl. mokinys Vakaris Jokubauskas – II vieta. Mokytoja Milda Gulbinienė.
Kauno rajono matematikos konkurse „Įdomioji matematika“ 4 klasių grupėje 4a klasės mokinys Armantas Kučinskas užėmė III vietą. Mokytoja Rita Arbačauskienė.
Kauno rajono mokinių chemijos olimpiadoje Rugilė Lukšytė (IIa) užėmė III vietą, Dovydas Mieldažis (IIIa) – II vietą. Mokytoja Janė Jasinskienė.
Kauno rajono 9-10 kl. anglų kalbos konkurse Rugilė Lukšytė (IIa) užėmė II vietą, Rugilė Mačiulskaitė (Ib) – III vietą. Anglų kalbos mokytojos Jolanta Markevičienė ir Jurgita Šimanskienė.
Vilkijos gimnazijos merginos (2009 m. gimimo ir jaunesnės) tarpzoninėse tinklinio varžybose Šilalėje, mažųjų mokyklų grupėje, iškovojo II vietą. Treneris Nerijus Janutis.
Kauno rajono mokinių biologijos olimpiadoje Augustas Šatas (6a) laimėjo III vietą, Ugnius Zumaras (7b) II vietą. Mokytoja Svetlana Savickienė. Ignas Vendzinskas (5b) laimėjo II vietą. Mokytoja Janė Jasinskienė.
Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių šaškių varžybose Vilkijos gimnazijos mokinių komanda laimėjo I vietą. Mokytojas Egidijus Bružas.
IIIa klasės mokinys Jokūbas Paulauskas laimėjo III vietą 2026 m. Lietuvos 9-12 klasių mokinių matematikos olimpiados Kauno rajono savivaldybės etape. Mokytoja Danutė Reizgienė.
4b klasės mokinė Deimūra Dovidaitytė tapo Tarptautinės aeronautikos federacijos (FAI) konkurso „Skrydis, gelbėjantis gyvybes“ nacionalinio etapo laureate – savo amžiaus grupėje užėmė III vietą. Mokytojas Liutauras Žilevičius.
15-oje Kauno rajono 6-12 klasių mokinių geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“ Gustas Juozulynas (6a klasė) užėmė III vietą, Augustas Šatas (6a klasė) – III vietą ir Rugilė Lukšytė (IIa klasė) – III vietą. Geografijos mokytoja Laima Dabulskienė.
IIa klasės mokiniai – Danielė, Adriana, Oskaras ir Vakaris – dalyvavo Lietuvos policijos konkurse mokiniams „Aš ir policija“ ir užėmė III vietą.
35-osios Lietuvos mokinių istorijos olimpiados Kauno rajono etape IIa klasės mokinė Rugilė Lukšytė 10 klasių mokinių tarpe laimėjo III vietą. Mokytoja Aldona Plentaitė.
Tarptautinėje olimpiadoje „KINGS LYGA“ 3b klasės mokinė Gabrielė Laurinavičiūtė pelnė aukso medalius lietuvių ir anglų kalbų olimpiadose bei sidabro medalį matematikos olimpiadoje. 3b klasės mokinė Miglė Kačinskaitė iškovojo aukso medalius lietuvių kalbos ir matematikos olimpiadose. 4b klasės mokinys Gustas Grigoraitis pelnė aukso medalius lietuvių ir anglų kalbų olimpiadose, o matematikos olimpiadoje – sidabro medalį. Mokytojai Auksė Zumarienė, Liutauras Žilevičius ir Jolanta Markevičienė.
Respublikiniame Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuotame konkurse „Gamtos kengūra“ 2a klasės mokinė Gabija Janulevičiūtė apdovanota Sidabrinės kengūros diplomu (II vieta). 2a klasės mokiniai Domantas Šatas ir Emilis Žotkevičius apdovanoti Oranžinės kengūros diplomais (III vieta). Mokytoja Daiva Jančiuvienė.
Kauno r. 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurso „Sveikinimas Lietuvai“ 3-4 klasių mokinių grupėje 4a klasės mokiniai Pijus Petrukaitis laimėjo II vietą, o Radvilė Paplauskaitė laimėjo III vietą. Mokytoja Rita Arbačauskienė.
3a klasės mokinė Patricija Bakšenskaitė respublikiniame pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Širdelėje tėviškė mana“ laimėjo II vietą. Mokytoja Gražina Pužauskienė.
Kauno rajono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje Ignas Vendzinskas (5b kl.) laimėjo II vietą, Augustas Šatas (6a kl.) laimėjo III vietą. Igno mokytoja – Irena Valatkevičienė, Augusto mokytoja – Danutė Reizgienė.
Tarptautiniame matematikos konkurse „Pangea 2026“ 2a klasės mokinys Domantas Šatas antrokų grupėje laimėjo II vietą, o 7b klasės mokinė Karolina Arlauskaitė septintokų grupėje laimėjo III vietą. Domanto mokytoja – Daiva Jančiuvienė, Karolinos mokytoja – Aivana Vasiliauskaitė.
Konkurso „STEAM TEAM 2026“ pusfinalyje gimnazistų kategorijoje dešimtokų komanda „DREAM TEAM“ laimėjo I vietą. Dviem penktokų komandoms moksleivių kategorijoje pavyko iškovoti II ir III vietas. Mokytoja Milda Gulbinienė.
2a ir 3b klasių mokiniai respublikiniame šokių festivalyje-konkurse „Šokio fiesta 2026“, vykusiame Šiluvoje, iškovojo pirmąsias vietas. Mokytoja Kristina Raišytė.
Pasaulinės robotikos olimpiados (WRO) nacionalinėje atrankoje, „Senior“ kategorijoje Lukas Marauskas ir Tadas Mikalauskas iškovojo II vietą.
Respublikiniame piešinių ir erdvinių kompozicijų konkurse „Tautodailės verpetuose. Gyvybės medis“ pagrindinį „Grand Prix“ prizą laimėjo 6a klasės mokinių Viktorijos Jasnauskaitės ir Gabrielės Valatkevičiūtės kūriniai. Dailės mokytoja Egidija Jocienė.
Kauno r. meninio skaitymo konkurse „Mane augina žodžiai 2026“ 1-2 klasių grupėje 2a klasės mokinė Luknė Rainytė laimėjo III vietą, o 3-4 klasių grupėje 4a klasės mokinys Laurynas Fetingis taip pat laimėjo III vietą. Luknę konkursui ruošė mokytoja Daiva Jančiuvienė, o Lauryną – mokytoja Rita Arbačauskienė.
Gimnazijos 3a klasės mokinių Gyčio Asanavičiaus, Donato Dabrovolskio, Ado Marmako ir Aido Šimeliūno bendras darbas pelnė nominaciją už išradingą technikų panaudojimą ir jų dermę respublikiniame piešinių ir erdvinių kompozicijų konkurse „Tautodailės verpetuose. Gyvybės medis“. Mokytoja Gražina Pužauskienė.
Turnyre „Futbolas visiems“ Vilkijos gimnazijos mokiniai iškovojo pirmąją vietą. Treneris Oleh Fedorchak.
Integraciniame futbolo turnyre „Mano laikas, mano draugai, mano futbolas“ Vilkijos gimnazijos komandos iškovojo I ir III vietas. Treneris Oleh Fedorchak.
Kauno r. 3 klasių lietuvių kalbos konkurse „Skaitau, rašau, pagalbos neprašau“ 3b klasės mokinė Gabrielė Laurinavičiūtė laimėjo II vietą. Mokytoja Auksė Zumarienė.
Kauno r. pradinių klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkurse „Pavasario spalvos“ 1 klasių grupėje III vietą laimėjo Vytė Mickaitytė. Mokytoja Daina Zalanskienė. 2 klasių grupėje III vietą laimėjo Gabija Janulevičiūtė. Mokytoja Daiva Jančiuvienė. 4 klasių grupėje II vietą laimėjo Radvilė Šataitė, o III vietą – Remigijus Marma. Mokytoja Rita Arbačauskienė.
Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7-10 klasių rusų kalbos meninio skaitymo konkurse 8a klasės mokinė Viltė Arlauskaitė laimėjo III vietą. Mokytoja Irena Štyk.
Už puikius pasiekimus 2026 m. projekte „Tavo žvilgsnis” (vertimas iš rusų kalbos) diplomais apdovanotos 8a klasės mokinės Viltė Arlauskaitė ir Karolina Kukarinaitė. 8a klasės mokinys Jokūbas Vaičiulėnas apdovanotas Auksinės Kengūros (I lygis) (rusų kalba) diplomu. Mokytoja Irena Štyk.
Kauno rajono bendrojo ugdymo mokyklų sporto žaidynių mažųjų mokyklų grupės vaikinų futbolo 7×7 varžybose 2026 m. Vilkijos gimnazijos futbolo komanda iškovojo I vietą. Treneris Oleh Fedorchak.