Gimnazijos skaitykloje eksponuojami 6b klasės mokinės Agotos Zaleckytės tapybos darbai. Agota lanko Kauno rajono meno mokyklos Vilkijos filialą.Tapyti ją moko mokytoja Austėja Pužauskaitė. Kviečiame apsilankyti ir pasidžiaugti Agotos darbais.
Gimnazijos skaitykloje eksponuojami 6b klasės mokinės Agotos Zaleckytės tapybos darbai. Agota lanko Kauno rajono meno mokyklos Vilkijos filialą.Tapyti ją moko mokytoja Austėja Pužauskaitė. Kviečiame apsilankyti ir pasidžiaugti Agotos darbais.