Gimnazijos skaitykloje eksponuojami 6b klasės mokinės Agotos Zaleckytės tapybos darbai. Agota lanko Kauno rajono meno mokyklos Vilkijos filialą.Tapyti ją moko mokytoja Austėja Pužauskaitė. Kviečiame apsilankyti ir pasidžiaugti Agotos darbais.